Субитекс

Субитекс

Аналізуючи питання, котрі нам надходять від людей, що відвідують наш сайт, ми вирішили відповісти на питання, що їх турбує, що ж таке субитекс.

субитекс

Субитекс – правильна назва, якого – субутекс, це препарат винайдений французьким винахідником для застосування під час процедури лікування опіумної залежності та залежності від інших наркотиків опіумної групи.

Призначення субитекс ( субутекс )

Субитекс виготовлюється у Франції, активна речовина, що міститься у таблетках для перорального застосування – це бупренорфин.

Активна речовина бупренорфин, що входить до складу субитекса – це антагоніст опіатів, що блокує опіумні рецептори у мозку наркозалежної людини.

Другий, але не менш важливий компонент субитекса – це никлоксон, також є антагоністом опіатів та усіх похідних опіумної групи.

Медичне призначення таблеток субитекс – це процедура заміщення, яку застосовують під час лікування сильної залежності людини від наркотиків опіумної группи.

Субитекс не можна вживати одночасто з наркотиками опіумної групи, тому що, їхнє одночасне вживання провокує негативну реакції та процеси у організмі людини, що вживає.

Субитекс (субутекс) рекомендовано вживати мінімум через дев’ять годин після останнього застосування будь-якого з видів, або підвидів наркотиків та препаратів опіумної групи.

Після прийому субитекса ( субутекса ) не рекомендується вживати ще добу, тому що, існує ймовірність побічних ефектів, зафіксовані навіть випадки смертей.

Дозування під час вживання таблеток субитекс має призначати кваліфікований спеціаліст нарколог, тому що передозування цими таблетками може призвести до смерті, яка наступає через пригнічення м’язів дихальних путей людини та уповільненню роботи серця.

Опіумна залежність

Залежність від прийому наркотичних препаратів опіумної групи, виникає унаслідок їх систематичного вживання.

Прийом препаратів опіумної групи викликає у людини тяжку форму фізичної залежності, а також дуже стійку психологічну залежність, яка буде присутня у свідомі людини, що вживала наркотик усе його життя.

Виникнення опіумної залежності

Опіумна залежність виникає у людини унаслідок вживання наркотиків та препаратів опіумної групи та звикання до їх дії на мозок та організм.

Дія наркотиків опіумної групи на деякі рецептори людини викликає вивільнення дофамину, речовини, що викликає відчуття ейфорії.

Систематичне вживання наркотиків опіумної групи блокує виділення дофамину у мозку людини природнім шляхом.