Лікування наркоманії та алкоголізму

Лікування наркоманії та алкоголізму

Лікування наркоманії та алкоголізму

Центр реабілітації на соціальної адаптації вже більше 10 років займається лікуванням наркоманії та алкоголізму, реабілітацією та соціальною адаптацією людей, що потрапили у залежність від психоактивних речовин. Центр реабілітації та соціальної адаптації «АлкоНаркоСтоп» досяг немалих успіхів у цій сфері діяльності, у сфері лікування алкогольної та наркотичної залежності.

Лікування наркоманії та алкоголізму

Лікування наркоманії та алкоголізму

Центр реабілітації та соціальної адаптації людей, що страждають на алкогольну та наркотичну залежність «АлкоНаркоСтоп» практикує лікування залежностей по авторським методикам, котрі були розробленні спеціалістами центру, усі методики, що застосовує центр реабілітації «АлкоНаркоСТОП» являються унікальними та не мають аналогів.

Методика лікування алкогольної та наркотичної залежності «АлкоНаркоСТОП» добре себе зарекомендувала та дає високий процент людей, що раз та назавжди позбавились від залежності.

Реабілітаційний центр «АлкоНаркоСТОП» місто Харків, є режимним лікувальним закладом закритого типу, с підвищеним рівнем дисципліни.

Наш центр лікування наркоманії Харків, практикує авторську методику комплексного лікування алко та наркозалежних, що має у своїй основі психокоррекцію та психотерапевтичній роботі з залежними, з подальшою адаптацією у соціумі, як показує практика – це найефективніша методика лікування наркоманії на сьогоднішній день.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Україні

Реабілітаційний процес складається з декількох етапів:

Першим етапом лікування наркоманії Харків, Україна являється усунення фізичних проявів захворювання. Досвідчені лікарі наркологи та токсикологи, за допомогою сучасних ліків, безболісно усунуть гострі прояви абстиненції у хворого, а також проведуть детоксикацію організму (чистка крові, курс капельниць, процедури, що направлені на усунення токсинів з організму хворого).

Етап усунення абстиненції та детоксикації проходить під наглядом лікарів реабілітаційного центру та спеціалістів по хімічній залежності.
Другим, дуже важливим етапом реабілітації, після усунення абстиненції, являється психокорекція хворого (корекція постабстинентних психічних розладів). Це ключовий етап здійснюють кваліфіковані психологи, котрі у процесі індивідуальних бесід та групових тренінгів допомагають хворому здолати психологічну залежність та тягу до наркотиків, або алкоголю, мотивуючи його, щодо збереження здобутої тверезості.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові

Психотерапевтична робота допомагає хворому у признані ним його хвороби, безсилля перед вживанням наркотиків, переосмислені життєвої позиції та виробленню нових принципів – основним з котрих є тверезість.

Групові заняття по розвитку особистості та самодисципліні допомагають усесторонньому розвитку залежного, що одужує, а також відновленню рис особистості, навичок та вмінь, що були загублені за період вживання та залежності.

Ефективне лікування наркоманії та алкоголізму в Україні в Харкові

Третій, завершальний етап лікування наркоманії та алкоголізму, являється адаптація одужуючого у соціумі – рессоціалізація.

На етапі адаптації, одужуючий освоюється у новому для нього тверезому суспільстві, застосовує на практиці знання отримані за період реабілітації, починає вистроювати по новому своє життя без вживання наркотиків та алкоголю, психоактивних речовин.