Лікування методона

Лікування методона

Для зменшення кількості слів у цій статті, м будемо застосовувати словосполучення – лікування методона, маючи на увазі – лікування залежності від методона ( залежність від вживання методону ).

метадон

Щоденні запити, що надходять на наш сайт у вигляді пошукових запитів батьків та близьких наркозалежних, роблять очевидним той факт, що велика кількість людей в Україні потрапили у залежність від методону і потребують допомоги, потребують послуги – лікування методона.

Декілька слів, щодо препарату методон

Методон був синтезований німецькими винахідниками у 1937 році.

Препарат методон застосовується у деяких країнах під час проходження процедури заміщення, коли методоном замінюють інші наркотики опіумної групи, такі як: героїн, чорний, мак, морфій, морфін, ширка).

Вживання методону у тій кількості, що призначає лікар нарколог, мають психотерапевтичні ефекти та властивості.

Клінічні ефекти під час вживання методона

Вживання препарату методон в терапевтичних дозах викликають седативний ефект.

Також методон впливає на серцево-судинну систему організму, центральну-нервову систему людини.

Методон також сприяє швидкому схудненню людини, що вживає та його м’язовій дистрофії.

Бажаний ефект від застосування препарату методон наступає через 20-30 хвилин після його вжитку перорально.

Дія методона триває від 24 до 72 годин, це залежить від дози прийнятого препарату та індивідуальних особливостей організму людини, що вживає.

Лікування методона потребується у тих випадках, коли людина залежить від його застосування, під час відмови, або подай перерви у вжитку наступає важкий та болісний абстинент ний синдром.

Толерантність к препарату методон розвивається поступово та доволі повільно, однак фізична залежність від його вживання значно більша, ніж від інших наркотиків опіумної групи.

Лікування методона обтяжується тим, що багато з препаратів, що застосовуються під час лікування опіумної залежності є малоефективні, або навіть не мають ніякого ефекту під час лікування залежності від методону.

Тривалість ейфорії викликаної вживанням методону та його наркотичний потенціал може бути порівняний з ефектом та дією морфіну.

Лікування методонової залежності рекомендується проходити у спеціалізованих наркологічних центрах лікування та реабілітації наркозалежних людей.

Симптоми систематичного вживання методона

Якщо ви спостерігаєте такі симптомиу своїх близьких, або друзів, це означає, що їм необхідна процедура лікування методонової залежності.

Симптоми:

Підвищена температура тіла;
Систематичні запори;
Утруднене сечовипускання;
Пригнічене дихання;
Розслаблення м’язів;
Звуження зіниць;
Блідий колір шкіри;
Нудота та систематичне блювання;
Сухість у порожнині роту;
Порушення сну;

Під впливом препарату методон існує ймовірність зупинки серця під час сну.

Замовляйте послугу – лікування методона ( лікування залежності від методону ), звертаючись до професіональних спеціалістів.