Лікування алкоголізму

Алкоголізм є дуже актуальною проблемою сучасності. Професійні наркологи всього світу розробляють новітні методики вирішення цієї проблеми.

В останній час, українські наркологи активно зайнялися питанням лікування алкоголізму, та практикують різноманітні способи лікування алкоголізму, як у стаціонарі так і амбулаторно.

Основним і найпопулярнішим методом лікування є детоксикація (Виведення токсинів з організму) в наркологічних клініках, або в наркологічних відділеннях психіатричних лікарень.

Також, не менш розповсюдженими, серед населення, є детоксикація на дому, кодування, підшивка, гіпноз і так далі…

Але наскільки ці методи діючи і ефективні запитаєте ви?

Процент успішності таких методів лікування дуже малий, це пов’язано з тим, що алкозалежний при амбулаторному лікуванні може, вживати алкогольні напої. А вживання алкоголю з медичними препаратами та ліками, не тільки зводить лікування до початкової точки, а і погіршує фізичний і психологічний стан пацієнта.

При таких методах лікування хворому знімають лише фізичні прояви хвороби (абстинентний синдром, важке похмілля), але він не знаючи як жити далі без алкоголю, знову повертається до колишнього способу життя, заподіюючи біль і страждання своїм ріднім, та близькому оточенню.

В цьому випадку, найефективніший метод лікування, є проходження курсу лікування в стаціонарі.

Для цього ідеально підходить лікування алкоголізму в реабілітаційних центрах закритого типу, де окрім детоксикації та зняття гострих проявів абстиненціі, алкозалежному нададуть психологічну і психотерапевтичну допомогу. В таких центрах, алкоголік не зможе вживати різного роду психоактивні речовини.

Реабілітаційний процес в таких центрах, ділиться на декілька етапів:

  • Першим етапом лікування є детоксикація, зняття абстинентного синдрому (важкого прояву похмілля, алкогольної ломки) і медикаментозна підтримка фізичного стану алкозалежного. Цим займаються професійні наркологи, які мають великий досвід роботи, у цій галузі.
  • Другий етап, це робота з кваліфікованим психологом, який проводить психокорекцію, групові та індивідуальні заняття. Психологи допомагають алкозалежному визнати своє безсилля перед проблемою, та прийняти рішення жити без алкоголю.
  • Третім етапом є ресоціалізація, на цьому етапі алкозалежний адаптується в соціумі, під чітким керівництвом соціальних педагогів та соціальних працівників, які допомагають йому налагоджувати взаємовідносини з суспільством.

Лідером у галузі лікування алкоголізму та наркоманії є центр реабілітації і адаптації наркозалежної молоді «АлкоНаркоСтоп», який не перший рік лікує від різного роду залежностей, та має власну унікальну методику лікування алкоголізму.

Також центр лікування алкоголізму «АлкоНаркоСтоп» пропонує додаткові послуги, окрім основного курсу лікування, у ці послуги входять цілодобові консультації, доставка хворого к місцю лікування, тренінги созалежних, відновлення загублених документів, працевлаштування після проходження курсу реабілітації.

Звертайтесь в центр реабілітації і адаптації наркозалежної молоді «АлкоНаркоСтоп», і ми допоможемо в вирішені питання алкоголізму, та подаруємо щасливе майбутне вам та вашим рїднім.