Лікування алкоголізму без відома хворого

Алкоголізм — дуже небезпечна та підступна хвороба, яку дуже важко лікувати але все ж таки можливо.

Найкращий метод лікування алкоголізму без відома хворого це примусове лікування в реабілітаційному центрі зачиненного типу з підвищеною дісципліною “АлкоНаркоСтоп”.

Тривалість лікування алкоголізму без відома хворого займає від трьох до шесті місяців. За цей час у хворого не має можливості вживати алкогольні напої і він постійно знаходиться у тверезому стані, що дозволяє йому тверезо мислити, переосмислити своє минуле життя та неправильні вчинки, які він скоював під впливом алкогольних напоїв.

Увесь час, який пацієнт проводить на реабілітації з ним працюють досвідченні та кваліфіковані психологи і наркологи, які постійно прищеплюють йому любов до тверезого життя, де нема місця алкоголю.

Також дуже ефективним методом лікування алкоголізму без відома хворого це зробити йому кодування від алкоголізму, вже в самому кінці його реабілітації, такими препаратами, як “Блок”, “Торпедо” або “Еспераль”.

Якщо Ваш будинок і родину не оминула стороною проблема алкоголізму, то наші фахівці з хімічної залежності готові прийти Вам на допомогу у будь-який час доби та супроводити близьку Вам людину на примусове лікування від алкогольної залежності.

Ми доставляємо пацієнтів на лікування з будь-якої точки України.